Recital #3 'Winter Butterfly Ball'
George 4 yo UK!
Less
More
Posts: 375
Thank you received: 293
21 Dec 2013 11:51 -
20 Jan 2014 22:35 #12555
by YanaO
Джордж очень вдохновился полученной похвалой и сразу же выучил новую песенку:
Last edit: 20 Jan 2014 22:35 by
YanaO .
Please Log in or Create an account to join the conversation.
Less
More
Posts: 124
Thank you received: 61
31 Dec 2013 21:56 #12621
by Christine_C88
Hey,
Aww George did such a good job. My daughter enjoyed watching him play and so did I. He did so good, he is so impressive! Continue the good work!
Best wishes,
Christine
Please Log in or Create an account to join the conversation.
Less
More
Posts: 375
Thank you received: 293
Less
More
Posts: 184
Thank you received: 177
09 Jan 2014 18:33 #12710
by wppl20006
Молодец, Георгий!
Наши аплодисменты!
Больше всего понравился Барабан!
Мы тебе помогали - отстукивали ритм на барабанчиках! Уж больно нам понравилась эта пьеска!
The following user(s) said Thank You:
YanaO
Please Log in or Create an account to join the conversation.
Less
More
Posts: 107
Thank you received: 67
16 Jan 2014 01:05 #12882
by CVMomma
Wow! That is great! I especially like your batman outfit! You are a true super-hero!
Please Log in or Create an account to join the conversation.
Less
More
Posts: 944
Thank you received: 1056
16 Jan 2014 02:05 #12907
by Ines
Молодец, Джордж! Ты играешь все более сложные пьесы! Видно, что ты очень стараешься и у тебя получается все лучше и лучше! Так держать! Спасибо за выступление!
Please Log in or Create an account to join the conversation.